totem.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Лозенец
660 €
1 290.85 лв.

(16.5 €, 32.27 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 14:51 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 580 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
Партер от 6
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Уютно жилище в най-тихата и чиста част на Лозенец. Намира се в нова тухлена кооперация на 5 минути пеша от Южен Парк. В близост до бул. Джеймс Баучер и Арсеналски, на 200 м. от 21 СУ Христо Ботев , 193 ЦДГ Славейче , посолство на САЩ, Университетска болница Лозенец, хотел Маринела, на 10 минути пеша от метростанция Джеймс Баучер и 15 от Европейски съюз, голям супермаркет и множество заведения и услуги. Разполага с ТЕЦ, климатик, СОТ. Състои се от:
- дневна с кухненски бокс - 27 кв.м., разтегателен диван, масички, телевизор, звукова система, хладилник, пералня със сушилня, керамичен плот с два котлона, абсорбатор, маса за хранене, 2 стола, закачалка за дрехи, шкаф за обувки с огледало;
- спалня - 10 кв.м., легло с допълнително пространство за съхранение, шкафове и закачалки.
- модерна баня и тоалетна с необходимия санитарен фаянс- 3 кв.м.,
- прозорци с щори, осигуряващи едновременно дискретност и уютна осветеност.
- ЛЕД осветление с димери;
- от 15 Юни
-----------------------------
Cozy small property with great location available to rent in Lozenets. It is on the ground floor in a new block of flats, 5 minute walk from the South Park. Near James Boucher and Arsenalski Blvd., 200 m from 21 SU Hristo Botev, 193 Kindergarden Slaveyche, US Embassy, ​​Lozenets University Hospital, Marinella Hotel, 10 minutes walk from James Boucher underground station and 15 from European Union, large supermarket and many restaurants and amenities nearby. It has central heating, air conditioning and an alarm system. It consists of: